Aranacak Kelime  
 
Kuram Kitapları Antrenörlük Alıştırma-Oyunlar Futbol
Basketbol Voleybol Yüzme Tenis
  Gerekli Bilgiler

  Kitaplar-Diziler

  Fiyat Listesi

  Fırsat Ürünü

  Güncel Ürünler
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Fiyatı : 50,00 TL
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Fiyatı : 50,00 TL
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ
Fiyatı : 15,00 TL
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ

 
        
  Futbolda Taraftar ve Takım Özdeşleşmesi Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
  
 
Futbolda Taraftar ve Takım Özdeşleşmesi
Yazarlar : Mustafa Baş
Ürün Kodu : 055
Yazar : Mustafa Baş
Fiyatı : 20,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 19,40 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

veya
FUTBOLDA TARAFTAR VE TAKIM ÖZDEŞLEŞMESİ
Mustafa Baş
144 sayfa 16,5x 22,5 cm 2016      ISBN:978-9944-379-62-5 
         
Spor toplumun her kesimi tarafından ilgi duyulan bir olgudur. Bireyler çoğu zaman bazı sebeplerden dolayı taraf olmuş veya taraf olmak zorunda kalmışlardır. Toplumun büyük bir bölümü tarafından zevk ve beğeniyle izlenen futbol, toplumda yer edinme, kabul görme düşüncesinde olan fertlerin ait olma dürtülerine yardımcı olmuş ve kendi düşüncelerine yakın hissettikleri gruplarla beraber hareket ederek taraf olmuşlardır. Futbol ile futbol taraftarlığı birbirini tamamlayan bir bütünün parçaları gibidir.
Günümüzde büyük kitleleri peşinden sürükleyen, bir sektör haline gelmiş futbol; halen dünyada en fazla sporcu ve seyirci sayısına sahiptir. Futbol insanlarda; hüzün, mutluluk, sevinç, neşe, başarı, başarısızlık gibi duyguların birlikte yaşanmasını sağlayan hem aktif sporculuğu hem de pasif görünümlü taraftarlığı geniş kitlelere yayarak ilgi uyandırmıştır.
Futbolun bu kadar önemli olduğunu gören toplumlar, futboldan en etkili şekilde faydalanma yoluna gitmişlerdir. Bu kadar popüler olan, milyonlarca kişiyi peşinden koşturan ve kitleleri yönlendiren futbol, hiç şüphesiz kulüplerin varlığı ile bu gücüne ulaşmıştır. Her Ülke’de olduğu gibi ülkemizde de futbol kulüpleri gerek yarattığı ekonomik potansiyel, gerek sosyal etkileri, gerekse seyirci ve taraftar gibi olguları ile önemli birer sosyal kurum haline gelmişlerdir.
Bu cümleden hareketle, Türkiye’nin en önemli futbol kulüplerinden biri olarak kurulmuş olan “Trabzonspor futbol kulübünün taraftarlarının spor taraftarlıkları ve takımlarıyla özdeşleşmelerinin değerlendirilmesi” bu kitabın temellerini oluşturmuştur.

 
  Üye Girişi

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Bağlantılar

Company : SPOR YAYINEVİ VE KİTABEVİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
End Date : 30.09.2017
URL : https://www.sporyayinevi.com/
Address : Ömer Seyfettin sok 12/C Maltepe
Telephone : +90 312 222 67 17
Email Contact : info@sporyayinevi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.