Aranacak Kelime  
 
Kuram Kitapları Antrenörlük Alıştırma-Oyunlar Futbol
Basketbol Voleybol Yüzme Tenis
  Gerekli Bilgiler

  Kitaplar-Diziler

  Fiyat Listesi

  Fırsat Ürünü

  Güncel Ürünler
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Fiyatı : 50,00 TL
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Fiyatı : 50,00 TL
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ
Fiyatı : 15,00 TL
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ

 
        
  Erkek ve Fit yaşantı BASKISI KALMADI- SATIŞ DIŞI Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
   
 
Erkek ve Fit yaşantı BASKISI KALMADI- SATIŞ DIŞI
Yazarlar : Mesut Cerit
Ürün Kodu : 052
Fiyatı : 30,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 29,10 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

ERKEK VE FİT YAŞANTI BASKISI KALMADI!!!!! SATIŞ DIŞI

 Dr. Mesut CERİT,   2016
ISBN: . 978-9944-379-57-
16,5X22,5CM 256 SAYFA 4 RENKLİ

Ertelemeyin, Gerçekleştirin!
Fitness for Men

Yaşayıp giderken ve mutlu bir hayat sürerken bir şeylerin değiştiğini ve hiç bir şeyin eskisi gibi olmadığını farkına varmaya başladığınızda, her zaman yapmaktan keyif duyduğunuz şeyler bile anlamsızlaşır, başınızı yastığa koyduğunuz zaman keyifle ve mutlulukla uyuduğunuz günleri özlemeye başlarsınız. Unutmamalıyız ki, uzun, sağlıklı ve fit bir yaşam; dörtte bir oranında genlere, dörtte üç oranında davranışlarımıza ve hayat tarzımıza ilişkin seçimlerimize bağlıdır. Önemli olan sahip olduğunuz genler değil, bu genleri nasıl tetiklediğiniz ya da değerlendirdiğinizdir.
Egzersiz programları sizlerin uzun yaşamanızı sağlayamayabilir, ancak yaşam kalitenizi yükselterek keyif almanızı sağlar. Önemli olan spor yaparken keyif alabilmenizdir, başarı için kendinizi programlayın fakat bunu yaparken yaşamın dengelerini de bozmayın.
Bu kitap yaşam kalitenizi bir adım daha öteye taşıyarak kendinizi daha mutlu ve güvende hissetmeniz için hazırlanmıştır.
* Sadece koşarak veya yüksek tempolu yürüyerek fit olamazsınız, belki kilo kaybedersiniz ama vücudunuzun fit görünümünü sağlayan kaslarınızı geliştiremezsiniz.
* Eğer kaslarınızı kilo vermek maksadıyla kaybederseniz, aynı zamanda kondisyonunuzu ya da fit görünümünüzü de kaybedersiniz.
* Düşük şiddette düzenli olarak yapılan egzersizler birçok hastalık riskini azaltır ve zindelik sağlar, ancak fiziksel uygunluğunuzu veya kondisyon seviyenizi geliştirmez.
* İhtiyacınız olan miktardan daha fazla besin alırsanız dünyadaki egzersiz programlarının hiçbiri size fit bir vücut yapamaz.
Ertelemeyin, gerçekleştirin kassal dayanıklılık, hipertrofi, kuvvet, güç, sürat, dayanıklılık, koordinasyon, ritim, konsantrasyon, odaklanma ve farkındalığınızı geliştiren, stres altında çalışabilmenize olanak sağlayan bilimsel antrenman yöntemleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

 
  Üye Girişi

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Bağlantılar

Company : SPOR YAYINEVİ VE KİTABEVİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
End Date : 30.09.2017
URL : https://www.sporyayinevi.com/
Address : Ömer Seyfettin sok 12/C Maltepe
Telephone : +90 312 222 67 17
Email Contact : info@sporyayinevi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.