Aranacak Kelime  
 
Kuram Kitapları Antrenörlük Alıştırma-Oyunlar Futbol
Basketbol Voleybol Yüzme Tenis
  Gerekli Bilgiler

  Kitaplar-Diziler

  Fiyat Listesi

  Fırsat Ürünü

  Güncel Ürünler
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Fiyatı : 50,00 TL
Nitelikli Kuvvet Antrenmanı
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Fiyatı : 50,00 TL
Antrenman Kuramı ve Yöntemi
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ
Fiyatı : 15,00 TL
Gelişim ve öğrenme psikolojisi ışığında FUTBOLDA ALTYAPI EĞİTİMİ

 
        
  BASKETBOL EL KİTABI Özellikleri


Resimi büyütmek için tıklayınız.
 
BASKETBOL EL KİTABI
Yazarlar : Murat Kangalgil-Turan Kural-Fatih Çoşkun
Ürün Kodu : 043
Fiyatı : 25,00 TL KDV Dahil
Havale/EFT ile : 24,25 TL KDV Dahil ( %3 İndirimli )

veya
BASKETBOL EL KİTABI
Murat KANGALGİL-Turan Kural Fatih ÇOŞKUN
Teknik Eğitim ve Öğretim Dizisi:5 I. Baskı: Eylül 2014
ISBN: 978-9944-379-47-2 

Basketbol el kitabı, okullarda beden eğitimi dersleri içerisinde yer alan basketbol ünitesi kapsamında kullanılmak üzere öğretmenlere ve öğrencilere,ders dışı etkinliklerde ise basketbol antrenörlerlerine ve basketbola yeni başlayan genç sporculara görsel materyallerle desteklenmiş temel eğitim kaynağıdır.
Kitap küçük yaş gruplarına basketbolun sevdirilmesi, gençler ve büyükler için de resimler, şekiller ve diyagramlar yolu ile kolaylıkla uygulanabilecek ve anlaşılabilecek bir dille yazılmış ve detaylandırılmıştır.
Kitap, öğretmenlerin hareket alanını genişletirken öğrenciler içinde kaynak olarak kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra basketbol öğrenmek isteyen her yaş grubuna hitaben açıklamalar ve görsel olarak basamaklandırılmış içerik sayesinde kolaylıkla öğrenme imkânı sunulmuştur.
Kitabın başka bir fonksiyonu da beden eğitimi ve spor öğretmen adayları için alana özgü temel basketbol konularını kapsaması ve bu alanda kaynak kitap olması özelliğini de taşımaktadır.
Her ne kadar kitapta bütün detaylara yer verilmeye çalışılmış olsa da öğrenme açısından başlangıçta öğrenenin beceri seviyesine göre bazı konular zor, bazı konular kolay olacaktır. Yeni öğrenmelerin doğru olması önemlidir ve zaman içerisinde yapılan çalışmalarla becerinin kalitesi artacaktır.
Unutulmamalıdır ki ilk öğrenmelerde doğru öğrenme çok önemlidir ve bir becerinin yanlış öğreniminin düzeltilmesi için harcanan zaman yeni bir becerinin öğrenilmesinden daha fazladır. Bu bağlamda doğru öğrenmenin sağlanabilmesi amacıyla basitleştirilerek hazırlanan bu kitap tam bir kılavuz kitap olma özelliğini taşımaktadır.

 
  Üye Girişi

  Haber Grubu
Haber grubumuza katılın, tüm yeniliklerimizden ilk siz haberdar olun !

  Bağlantılar

Company : SPOR YAYINEVİ VE KİTABEVİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
End Date : 30.09.2017
URL : https://www.sporyayinevi.com/
Address : Ömer Seyfettin sok 12/C Maltepe
Telephone : +90 312 222 67 17
Email Contact : info@sporyayinevi.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.