SPOR YAYINEVİ VE KİTABEVİ
Spor Okurlarının Buluşma Yeri!

YAKINDA ÇIKACAK KİTAPLAR!

Bu bölümde kısa bir süre sonra çıkacak kitaplarımızın tanıtımı yapılmaktadır!

İNDİRİMLİ TOPLU SATILAN KİTAPLAR!

Bu bölümde- DAHA UYGUN FİYATLARLA İNDİRİMLİ   OLARAK ALABİLECEĞİNİZ – özelliklerine göre  -en az iki kitap- en çok 8 kitapla- kümelendirilerek  toplu satışı yapılan kitaplarımızın tanıtımı yapılmaktadır!

  Kitabevi Bölümünde Güz Dönemi İçin Yeni Kitap’lar !

Spor kitabevi bölümünde Spor Yayınevinin yeni yayına hazırladığı kitapların tanıtımın yanısıra, yeni yayınlanan kitapları ve çok satan ve sorulan kitapları ile, Kitabevimiz içerisinde- Pazaryeri olarak adlandırdığımız özel bir bölüm de  indirimli olarak yayınevi kitaplarının alınabileceği, ayrıca yıpranmış,  yedeklerimiz de bulunan ve birikmiş olan çok sayıda kitabın tek olarak ya da kümelendirilerek toplu bir biçimde satışa sunulduğu  “Pazaryeri kitapları “da tanıtılmaktadır.

Kitaplar ve Diziler

Kuram Kitapları

ve Dizileri

Spor Bilimleri Dizisi

Spor Bilimi Araştırmaları Dizisi

Spor Sağlığı Dizisi

Spor Eğitimi-Öğretimi Dizisi

Spor Kültürü Dizisi

Uygulama Kitapları ve Dizileri

Spor Dalları Dizisi

Antrenör Eğitimi Dizisi

Fitness Kitapları Dizisi

Pazar Yeri Kitapları

Tüm Kitaplar

Mike Boyle

Ayın Yazarı

Michael Boyle: fitness,  fiziksel uygunluk ve kuvvet geliştirme  alanlarında bilgi ve deneyimi ile bu alanlarda önde gelen uzmanlardan biridir. Okul çağındaki sporculardan,  üst düzeydeki sporcuların gelişiminine yönelik olarak  çok sayıda makale ve kitaplar da yazmıştır. Görüşleri Fitness alanında çalışanlar için önemli bir yol gösterici olarak değerlendirilen  Mike Boyle’nin yapıtları da çok sayıda dile çevrilmiştir. Bu yapıtlarının arasında “New Functional Training for Sports” adlı  “Yeni Sporda Fonksiyonel Antrenman” adı ile yayınevimiz tarafından yayınlanan yapıtı; Boyle’nin anlayışını  anlaşılır ve akıcı bir bütünlük içerisinde  yansıtan önemli bir kitap olarak değerlendirilmektedir.

Yeni Sporda Fonksiyonel Antrenman

AYIN KİTABI

                                                                                                                     Yazar: Ahmet AK

Dünden Bugüne Olimpiyatlar

Ahmet AK

  • Sayfa Sayısı: 255 Sayfa,Renkli Basım.
  • Boyutları: 19.5×25.4cm
  • Isbn: 978-62570-48-03-3
  • Spor Kültürü Dizisi:8
  • Yayın Yılı: Mart 2020

75.00

Açıklama

Olimpiyatlara ilişkin soruların yanıtlarını bulmak için yapılan araştırmalar sonucu elde edilen bilgiler çok yönlü yapısı ile günümüzün en önemli toplumsal biri olan olimpiyatların doğasını ve toplumsal etkilerini anlama çabalarına yol gösterici olmuş. Bugünde öğrenmeyi sürdürdüğümüz ve geliştirmeye gereksinim duyduğumuz bilgiler ve bilgilenme süreci ülkemizde olimpiyat gibi olguyu inceleyen kitapların sayısının az olması ve olan kitaplarında olimpiyatların belirli özelliklerine yoğunlaşmasından dolayı bu konuda derinleşmek isteyenler içinde bir kılavuz olması amacı ile kullanılabilecek bu kitabın alt yapısı oluşturulmuş. Bu kitap olimpiyatlar, paralimpik olimpiyatlar ve olimpik anlayış konusunda bir kılavuz olma yolunda daha hızlı, daha güçlü ve daha üst düzeyde geliştirilmesi gereken bir «Citius Altius Fortius» adımı olarak görülmelidir.

Konu Başlıkları

  • Antik Oyunlar
  • Modern Olimpiyatlar
  • Olimpiyatlar ve Toplum İlişkisi

Ek bilgi

Ağırlık0.7 kg
Boyutlar19.5 × 25.4 × 0.6 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dünden Bugüne Olimpiyatlar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Hoşunuza gidebilir…

GÜZ DÖNEMİ HAZIRLIĞI

 

   “100 lira” üstünde   alışverişlerde Ücretsiz Kargo..
“100 lira” Altındaki alışverişlerde ise 10 TL  Kargo Ücreti.”

Spor Günlüğü

logo4-SiYAH (2)

Sanalevi

Sanalevi olarak adlandırdığımız sanal ortam bölümünde yayınlanan kitapların içeriğine ve ilgi alanlarına yönelik görsel ve yazılı araçlarla ayrıntılı tanıtımın yanı sıra, kitablar ile birlikte bütünleşik olarak gerçekleştirilen Çevrimiçi ve uzaktan-eğitimler,kurs ve seminerler vb gibi etkinlikler ile, yazarların ya da konu uzmanlarının özel bilgilendirmeler yaptığı web üzerinden yapılan toplantılar sunumu yer almaktadır.

 

Abone olun..

 

Spor yayınevi  haftalık olarak, yayınevi etkinlikleri ve ve haberleri bildiren,ayrıca beden eğitimi ve spor, fitness, ve spor bilimleri alanlarına yönelik en son çıkan kitaplar ve bu kitaplara ilişkin tanıtımlar ve özel okuyucu tekliflerimize ilişkin bilgiler içeren  “Spor Günlüğü” adı E-Bülten yayınlamaktadır.

Yeni kitaplarımızla ve yayınlarımızla  ilgili haberlere ulaşmanız için “Spor Günlüğü” adı ile duyurularımızı edinmek İstermisiniz?.

Abone olmak için yandaki sekmede yer alan başvuru bölümünü kullanabilirsiniz.

SPOR YAYINEVİ

Spor Günlüğü

Spor Günlüğüne Abone Olmak İstermisiniz?

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için ÜYELİK SÖZLEŞMEMİZİ okumanızı rica ediyoruz.